Reference

 

“Veronika odvedla skvělou práci! Nejen, že byly fotky krásné (jak barevně, tak i kompozičně), ale i komunikace byla rychlá a příjemná. Velmi oceňuji i atmosféru při samotném focení, kdy mi nebylo trapně a focení jsem si moc užila! Určitě doporučuji! “

~   Kateřina S.   ~

“S Veronikou vše od počátku probíhalo hladce. Nebyl problém s termínem, zamluvila perfektní místo. Fotografie a videa přesně vystihli co jsem chtěla. Navíc dodání výsledků bylo ve velmi rychlém čase. Veroniku moc doporučuji a moc děkuji.”

~   Eliška S.   ~

“Veronika je komunikativní a proaktivní. Spolupracovat s ní je pro mě přímo radost! Využívá maximálně své znalosti a umí aktivně radit, když je potřeba. Proto jsem s výběrem místa, s pózou nebo s výrazemnikdy neměla problém. Nejvíce mě potěšila rychlá a dokonalá “péče” po focení, tedy nenechá mě čekat dlouho bez výsledku. Co se týče technické stránky, nemám odvahu oslovit jinou fotografku, tedy vřele ji doporučuji.”

~   Mgr. Namiko Sakamoto   ~

“Veronika je presná, rýchla a kreatívna. Presne toto som pre svoj dynamický startup hľadala, talentovanú osobu, ktorá dokáže samostatne tvoriť a pripraviť podla zadania roznorodu paletu podkladov najma z oblasti online komunikácie a video tvorby. Veronika je úžasným motorom nášho tímu, ktorý nás posúva vpred!:) A to je v startupe zásadou, mať správnych ľudí v tíme s rovnakým zapálením!”

~   Radana S.   ~

“The photoshoot with Veronica was a very pleasant experience. During the shoot she made me feel relaxed and as if I was having an evening stroll with a friend. A friend, who just happens to aim at me with a huge camera lens all the time… We all have that one friend, right? 😉 I have received every single picture I needed, and the quality was beyond my expectation – to the point, where she has color-matched my scarf to my brand colors! I managed not to look awkward on my pictures mainly thanks to Veronica’s patience and guidance throughout the shoot. The delivery was exceptionally fast and seamless and every conversation with Veronica was pleasant, funny and significant. I recommend her services without any hesitation to my friends and business partners and I already regret, that she won’t be staying in Rotterdam, as she would definitely become my go-to photographer for both personal and professional photoshoots.”

~   Karolina M.   ~

“Veronica is an extremely talented person with an aye for capturing moments that will attract attention without having to use anything scandalous. I admire that. Veronica has so much creative potential! I gave a her project to analyze a social media use of one business that needed to re-vamp, and she turned in A) great work, B) practically overnight. Impressive.”

~   Nora K.   ~

“Veronika mi pomohla s grafickou úpravou mé případové studie a s vytvořením newsletteru pro zákazníky eshopu. Spolupráce vždy probíhala perfektně. Práce byla dodána v dohodnutém termínu.”

~   Veronika P.   ~

“Veronika je skvělou týmovou hráčkou, která vždy přijde s nápady na zlepšení projektu či kampaní. Je pečlivá, kreativní a s radostí se vrhá do nových věcí. Spolupráce v rámci cestovní kanceláře Go2 byla perfektní. Verča nám pomohla s tvorbou videí od A do Z a přinesla mnoho zajímavých podnětů. Byla pevnou součástí marketingového týmu a měla na starosti celou řadu facebookových kampaní. Moc rádi Verču doporučujeme!”

~   Petra H.   ~

“Za mě skvělá zkušenost, slečna je velice milá a opravdu šikovná a má to v oku 🙂 Fotky byly ani ne za dva dny a nemohu si vynachválit. Rychlá příjemná komunikace. Mohu jen doporučit.

~   Klára S.   ~

 

“Komunikace s fotografkou byla rychlá a bezproblémová. Samotné focení proběhlo velice dobře a s fotkami jsem byla nad míru spokojená. Rozhodně všem doporučuji. S Verčou je radost fotit a vytvářet zajímavé snímky.”

~   Stanislava H.   ~

“S Verčou jsem fotila poprvé, ale určitě ne naposledy. Hned jsme se domluvily na focení a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Určitě doporučuji!

~   Lucie S.   ~

 

“Focení s Verčou pro mě byla skvělá zkušenost. Je velice milá slečna a moc dobře mi radila i ohledně pózování. Hodně mě překvapila tím, jak rychle měla fotky zpracované, i když měla spoustu dalšího focení – je vidět, co jí opravdu baví! Moc doporučuji.”

~   Jana S.   ~

“It’s easy to negotiate logistics with Veronika, she’s pro-active and flexible. She clearly communicates what the photoshoot entails so you don’t have to worry about anything. On set you have the freedom to pose how you like and have access to her own expertise and tips on backgrounds and poses. The resulting picture are absolutely stunning. Everyone thinks i’m a professional model!

~   Sten K.   ~

“I used to be shy and not comfortable with my moves, poses and gestures so I booked Veronika to help me. Not only she was willing to provide me with alternatives and beautiful scenes, but she also boosted my self-confidence. Seeing her passion when taking the photographs, amazed me and the results were more than professional. Her work and aesthetics will impress you!”

~   Athanasia Ch.   ~

“I could have wrote a rather long text but the outcome would be the same. She knows better than me what I want and what I need. Highly recommended.

~   Jose F.   ~

“For someone who has never had a professional photo shoot, the session with Veronika was awesome. She made me feel very comfortable in my skin and the environment. She had no issues directing the shoot and got my angles right! I still am in awe of how amazing the photos turned out. She was born to do this. She’s a pro! I definitely recommend 100%.”

~   Ebele E.   ~

“Focení s Verčou pro mě bylo jedno z prvních, proto jsem si nebyla jistá jak pózovat a tak. Avšak Verča vše uchopila do vlastních rukou a fotky dopadly opravdu úžasně.”

~   Kristýna Ž.   ~