References

“Veronika je presná, rýchla a kreatívna. Presne toto som pre svoj dynamický startup hľadala, talentovanú osobu, ktorá dokáže samostatne tvoriť a pripraviť podla zadania roznorodu paletu podkladov najma z oblasti online komunikácie a video tvorby. Veronika je úžasným motorom nášho tímu, ktorý nás posúva vpred!:) A to je v startupe zásadou, mať správnych ľudí v tíme s rovnakým zapálením!”

~   Radana S.   ~

“Focení s Verčou pro mě bylo jedno z prvních, proto jsem si nebyla jistá jak pózovat a tak. Avšak Verča vše uchopila do vlastních rukou a fotky dopadly opravdu úžasně.”

~   Kristýna Ž.   ~

“Veronica is an extremely talented person with an aye for capturing moments that will attract attention without having to use anything scandalous. I admire that. Veronica has so much creative potential! I gave a her project to analyze a social media use of one business that needed to re-vamp, and she turned in A) great work, B) practically overnight. Impressive.”

~   Nora K.   ~

“Veronika mi pomohla s grafickou úpravou mé případové studie a s vytvořením newsletteru pro zákazníky eshopu. Spolupráce vždy probíhala perfektně. Práce byla dodána v dohodnutém termínu.”

~   Veronika P.   ~

“Veronika je skvělou týmovou hráčkou, která vždy přijde s nápady na zlepšení projektu či kampaní. Je pečlivá, kreativní a s radostí se vrhá do nových věcí. Spolupráce v rámci cestovní kanceláře Go2 byla perfektní. Verča nám pomohla s tvorbou videí od A do Z a přinesla mnoho zajímavých podnětů. Byla pevnou součástí marketingového týmu a měla na starosti celou řadu facebookových kampaní. Moc rádi Verču doporučujeme!”

~   Petra H.   ~