VERONIKA KONICKOVA

TVŮRCE VIZUÁLNÍHO OBSAHU

Fotografie - Video - Grafický design - Marketing

O mně

Jsem Veronika, freelancer v oblasti marketingu a multimédií Prahy. Zabývám se tvorbou vizuálního obsahu - od fotografie a videa až po grafický design. Specializuji se zejména na eventy, produkty, jídlo a lidi.

Besides work, I love traveling, pop culture, and cooking. I am also currently a Ph.D. candidate (focusing on gender roles in management in pop culture).

Chcete se dozvědět více o mém předchozím studiu a pracovních zkušenostech? 

Fotografie

Fotografování je mou vášní a snažím se svými snímky vyprávět příběhy. Specializuji se hlavně na portréty, fotografování jídla a produktů. Mohu také zachytit vaši událost, firmu nebo nemovitost.

Video

Natáčení videí je pro mě velkou výzvou. Líbí se mi, že je to podobné fotografování, a přitom tak odlišné. Mohu pracovat nejen se samotným základním videem, ale také přidat nějakou animaci nebo rozpohybovat grafiku.

Grafický design

Preferuji minimalistický styl a ráda pracuji s geometrickými tvary, jednoduchými liniemi a světlými barvami. Ale budu vždy respektovat
přesné požadavky každého projektu.

Marketing & Copywriting

Mám vysokoškolské vzdělání v oblasti marketingu a PR a zkušenosti především s
digitálním marketingem včetně sociálních sítí, emailingem a influencer marketingem.
Mám také zkušenosti s copywritingem.

Mezi mé klienty patří...

Pojďme začít konverzaci!

Každý projekt je jedinečný - s různými detaily a specifickými potřebami. Proto se i cena může lišit projekt od projektu.

Řekněte mi o svém projektu a navrhnu vám vhodnou cenu. 

Kontaktní formulář je nyní v rekonstrukci a některé zprávy mi nepříchází. Kontaktujte mě prosím přímo na e-mail vk.veronikakonickova@gmail.com.
Omlouvám se za komplikace.


Na emaily povětšinou odpovídám do 24 hodin.